آداپتور 72W AC/DC + مجموعه دوشاخه جهانی (CN/KR/AU/UK/US/EU) – برای استفاده جهانی

آداپتور 72W AC/DC + مجموعه دوشاخه جهانی (CN/KR/AU/UK/US/EU) – برای استفاده جهانی
جزئیات:
نوع: آداپتور برق دیواری
مواد: مواد نسوز PC
ورودی؛ 100-240VAC ± 10%؛ 50/60 هرتز؛ حداکثر 1.8 آمپر
ولتاژ خروجی: 5.0-56.0 ولت
جریان خروجی؛ 0.01-6A
ارسال درخواست
شرح
ارسال درخواست

آداپتور قابل حمل جهانی Cenwell 72W - باید-برای سفرهای کاری با آداپتورهای دوشاخه 6 کشور داشته باشید

نام محصولات

آداپتور برق قابل حمل جهانی 72 وات / آداپتور AC/DC با گواهینامه جهانی 72 وات / 72 وات صنعتی{3}}منبع تغذیه قابل حمل درجه (شامل آداپتورهای دوشاخه CN/KR/AU/UK/US/EU)

نوع محصول

2-در-1 قابل حمل و دیوار{4}}آداپتور نصب شده (وصل-طراحی، غیر رومیزی، صرفه جویی در فضا، حمل آسان برای سفرهای کاری)

سناریوهای کاربردی اصلی (تمرکز بر مسافران تجاری)

دسته بندی دستگاه های معمولی
تجهیزات اداری تجاری Huawei MateBook، لپ‌تاپ‌های Lenovo ThinkPad، چاپگرهای قابل حمل اچ‌پی، پایانه‌های POS قابل حمل نیولند، پروژکتورهای تجاری
دستگاه های الکترونیکی شخصی تلفن‌های Apple/Android، هدفون‌های بی‌سیم Huawei FreeBuds Pro، Kindle E{0}}ریدرها، پاوربانک‌های قابل حمل، دوربین‌های اکشن
وسایل حمل و نقل مسافرتی تصفیه‌کننده‌های کوچک هوا، مرطوب‌کننده‌های قابل حمل، سفر-چراغ‌های پرکننده ال‌ای‌دی سایز، پهپادهای کوچک، گیمبال‌های دستی
دستگاه های کمکی سفر کاری ریش تراش های برقی قابل حمل، دماسنج های قابل شارژ، دستگاه های تصفیه هوای کوچک خودرو، روترهای وای فای موبایل، ضبط صدا

بررسی اجمالی محصول

آداپتور قابل حمل یونیورسال Cenwell 72W یک راه حل برق{1}}با راندمان بالا است که مخصوصاً برای مسافران تجاری مکرر و گردشگران بین المللی طراحی شده است. مجهز به 6 آداپتور پلاگین استاندارد (CN/KR/AU/UK/US/EU)، نیاز به آداپتورهای اضافی را بی نیاز می‌کند و از استفاده از پلاگین-و-در بیش از 150 کشور و منطقه در سراسر جهان پشتیبانی می‌کند. این آداپتور برق DC موجدار کم-پایدار، سازگار با طیف وسیعی از-وسایل الکترونیکی سیار{10}متوسط ​​تا{11}پرقدرت{12}}از رایانه‌های اداری تجاری گرفته تا وسایل قابل حمل مسافرتی-سازگار است که همه نیازهای برق را در طول سفرهای کاری برآورده می‌کند.

این آداپتور از مواد PC مقاوم در برابر-دمای-مقاوم در برابر شعله V0-درجه شعله{4}}بالا، ساختاری یکپارچه دارد که از جوشکاری اولتراسونیک با دقت بالا تشکیل شده است. سبک وزن (کمتر یا مساوی 300 گرم) و جمع و جور (85×55×30 میلی متر) است که به راحتی در کیف، جیب های کناری چمدان بدون اشغال فضا قرار می گیرد. با استاندارد IP44 ضد گرد و غبار و ضد آب، می‌تواند در شرایط آب و هوایی مختلف{13}}در دمای پایین اروپای شمالی، رطوبت آسیای جنوب شرقی یا خشکی مناطق بیابانی به‌طور پایدار عمل کند.

مشخصات اصلی

پارامتر جزئیات
مواد V0-شعله درجه-مواد ضد حریق رایانه شخصی (مقاومت کوتاه مدت در برابر حرارت تا 130 درجه)، سبک وزن و ضد ضربه
ولتاژ ورودی 100-240VAC ± 10%؛ 50/60 هرتز؛ حداکثر 1.8A (جهانی برای شبکه های برق جهانی)
ولتاژ خروجی 5.0-48.0V به طور مداوم قابل تنظیم (مدل های هسته: 12V/15V/19V/20V، سازگار با اکثر دستگاه های الکترونیکی)
جریان خروجی 0.01-9A (مدل های هسته: 12V 6.0A/15V 4.8A/19V 3.79A/20V 3.6A)
مدل های خروجی محبوب 12 ولت 6 آمپر، 15 ولت 4.8 آمپر، 24 ولت 3 آمپر، 48 ولت 1.5 آمپر (سفارشی سازی کامل OEM/ODM)
دمای عملیاتی -40 درجه تا +50 درجه (قابل انطباق با آب و هوای شدید جهانی، بدون نگرانی برای سفرهای کاری)
پیکربندی دوشاخه دوشاخه استاندارد CN نوع I (دارای گواهینامه CCC) + 6-آداپتورهای دوشاخه کشور (KR/AU/UK/US/EU, Plug-و{2}}Play)
اندازه های رابط 5.5×2.5mm / 5.5×2.1mm / 4.0×1.7mm / Micro / Mini / USB{6}}C (PD 3.0+) / USB-A (قطب/طول قابل تنظیم)
بهره وری انرژی نرخ تبدیل بیشتر یا مساوی 85%، توان آماده به کار کمتر یا مساوی 0.3 وات (در مصرف انرژی-صرفه جویی، هزینه{3}}موثر برای استفاده طولانی مدت{4}}
ابعاد/وزن محصول 85×55×30 میلی‌متر / کمتر یا مساوی 300 گرم (کوچک و قابل حمل، باعث صرفه‌جویی در فضای چمدان)

سیستم حفاظت ایمنی (انطباق استاندارد جهانی)

حفاظت از دمای بیش از-: سنسور دمایی با حساسیت- ساخته شده-به‌طور خودکار هنگامی که دمای داخلی به بیش از 60 درجه می‌رسد، برق را قطع می‌کند و از آسیب بیش از حد به دستگاه‌ها در طول سفرهای کاری و سازگاری با محیط‌های مختلف استفاده می‌کند.

حفاظت از ولتاژ بیش از{{0}: اگر ولتاژ خروجی از 115 درصد مقدار نامی بیشتر شود، به طور خودکار خاموش می شود و از تجهیزات دقیق مانند لپ تاپ و دوربین محافظت می کند.

بیش از-حفاظت جریان: جریان را از طریق فناوری محدود کردن جریان هوشمند به 120٪ از مقدار نامی محدود می‌کند و از خطرات اتصال کوتاه- ناشی از اضافه بار دستگاه یا نقص عملکرد جلوگیری می‌کند.

کوتاه-محافظت مدار: پاسخ در سطح میلی‌ثانیه{{1} (کمتر یا مساوی 10 میلی‌ثانیه)، فوراً با تشخیص اتصال کوتاه، حلقه برق را قطع می‌کند، خطرات آتش‌سوزی را حذف می‌کند و سفر ایمن را تضمین می‌کند.

حفاظت از نوسانات: CCC/CE/FCC-سرقط‌کننده‌های تایید شده افزایش ولتاژ شبکه را جذب می‌کنند-که در مناطق روستایی آسیای جنوب شرقی و مناطق قدیمی شهری در اروپا رایج است-کارکرد پایدار دستگاه‌ها را تضمین می‌کند.

محافظت در برابر نشت: جریان های نشتی کوچک (0.1 میلی آمپر) را از طریق فناوری سازگار{1} CCC شناسایی می کند و حفاظت را فعال می کند، از شوک الکتریکی و نقص دستگاه جلوگیری می کند.

مزایای اصلی (طراحی شده برای مسافران تجاری)

1. 6-آداپتورهای دوشاخه کشور + سازگاری با ولتاژ جهانی، بدون نیاز به شارژرهای متعدد

همراه با 6 آداپتور دوشاخه استاندارد (CN/KR/AU/UK/US/EU) که ​​مقاصد اصلی سفرهای تجاری در سراسر جهان را پوشش می دهد. بدون نیاز به خرید آداپتورهای اضافی{2}}در واقع "یک آداپتور کافی است." ورودی ولتاژ گسترده 100-240 ولت با ولتاژهای 110 ولت (ایالات متحده)، 230 ولت (اروپا)، 220 ولت (چین) و سایر شبکه های برق جهانی سازگار است و از استفاده از دوشاخه-در دفاتر، هتل ها و سناریوهای فضای باز در سراسر کشورها پشتیبانی می کند.

2. فوق العاده-قابل حمل، ذخیره سازی آسان بدون گرفتن فضا

طراحی قابل حمل و دیواری 2-در{3}}بهینه شده، با بدنه به اندازه کف دست و وزن کمتر از 300 گرم. می توان آن را مستقیماً در کیف، جیب های کناری کوله پشتی یا محفظه چمدان، بدون اشغال فضای با ارزش چمدان، قرار داد. بدون کابل اضافی (سازگار با کیسه های ذخیره سازی قابل حمل)، سازماندهی سفر را آسان تر می کند و از دردسر شارژرهای درهم دور می کند.

3. صنعتی-دوام، قابل انطباق با محیط های پیچیده سفر

V0-شعله درجه-خود پوسته بازدارنده-در عرض 10 ثانیه خاموش می‌شود و خطرات آتش‌سوزی را کاهش می‌دهد. ساختار جوشکاری اولتراسونیک یکپارچه ضد ضربه و ضد افت است، با گذراندن تست های ریزش 1.5 متری، مقابله با برخورد و فشار در حین حمل و نقل چمدان یا استفاده در فضای باز. با محدوده دمای عملیاتی وسیع 40- درجه ~+50 درجه، با دماهای پایین در شمال اروپا، دماهای بالا در خاورمیانه و رطوبت در آسیای جنوب شرقی سازگار است. MTBF بیش از 50000 ساعت است که عملکرد پایدار را حتی با سفرهای کاری مکرر تضمین می کند.

4. چند{1}}سازگاری با دستگاه + خروجی پایدار، همه-برای تجارت و سفر

دقت ولتاژ ± 1% و خروجی موج دار کم 120 میلی ولت از لوازم ضروری سفر کاری مانند لپ تاپ، چاپگر و دوربین محافظت می کند و عمر سرویس دستگاه را افزایش می دهد. چندین گزینه رابط از جمله USB-C (PD 3.0+) و USB-A به یک آداپتور اجازه می‌دهد تلفن‌ها، رایانه‌ها، هدفون‌های هدفون و سایر دستگاه‌ها را به طور همزمان (با یک تقسیم‌کننده) شارژ کند، و نیازی به تعویض مکرر شارژر در طول جلسات کاری یا مسافرت را از بین می‌برد.

5. گواهینامه های سازگار + انرژی-صرفه جویی، هزینه-موثر برای استفاده طولانی مدت{4}}

تایید شده توسط CCC، CE، FCC، و سایر گواهینامه های اصلی جهانی، تضمین ترخیص کالا از گمرک و مطابقت با استانداردهای ایمنی در کشورهای مختلف. با راندمان تبدیل بیشتر یا مساوی 85 درصد و توان کمتر یا برابر با 0.3 وات در حالت آماده به کار، باعث صرفه جویی در هزینه های برق برای سفرهای کاری طولانی مدت می شود و به سیاست های زیست محیطی{4}قابل حمل و کربن کم پاسخ می دهد.

 

product-800-800product-800-800product-800-800

نقاط اصلی فروش (برای خریداران چینی، ارزش-عمیق شده)

سازگاری جهانی با آداپتورهای دوشاخه 6 کشور

مجهز به آداپتورهای پلاگین استاندارد CN/KR/AU/UK/US/EU، که سفرهای تجاری عمده و مقاصد استفاده از مرز-را پوشش می‌دهد. بدون نیاز به آداپتورهای اضافی-در بیش از 150 کشور و منطقه در سراسر جهان اجرا می‌شود. در همین حال، به طور کامل با CCC (ایمنی)، EMC (سازگاری الکترومغناطیسی)، گواهینامه های بهره وری انرژی GB 20943 (اجباری برای فروش در بازار چین) و همچنین گواهینامه های بین المللی CE، FCC، RoHS. پرونده‌های گواهی کامل را برای فروش داخلی، ترخیص کالا از گمرکات{9}}برون مرزی، و بازرسی بازارهای خارج از کشور ارائه می‌کند و خطرات انطباق و مسائل مربوط به توقیف محصول را حذف می‌کند.

ورودی ولتاژ گسترده و سازگاری شبکه جهانی

100-ورودی ولتاژ عریض 10% ± 240 ولت، سازگاری یکپارچه با شبکه 220 ولت/50 هرتز چین، 110 ولت/60 هرتز ایالات متحده، اروپا 230 ولت/50 هرتز، استرالیا 230 ولت/50 هرتز و سایر استانداردهای جهانی برق. مدارهای تثبیت کننده ولتاژ با دقت بالا{12}}ساخته شده{17}}15% نوسانات شبکه را کنترل می کنند، مناسب برای محیط های برق ناپایدار مانند مناطق روستایی در چین، مناطق دورافتاده خارج از کشور، و مناطق قدیمی شهری در اروپا. دوشاخه استاندارد CN Type I (مطابق با GB 1002) مستقیماً با پریزهای داخلی مطابقت دارد، در حالی که 5 آداپتور دوشاخه بین‌المللی اضافی نیازهای سفرهای تجاری بین‌المللی و استفاده خارج از کشور را برآورده می‌کنند.

همه-سناریو و متقاطع- سازگاری با آب و هوا

محدوده دمای عملیاتی -40 درجه تا +50 درجه، با اقلیم‌های متنوع جهانی سازگار است: مقاومت در برابر سرمای شدید هیلونگجیانگ -30 درجه سرمای شدید، دمای بالای 35 درجه گوانگ‌دونگ (80 درصد رطوبت)، هوای گرم جنوب شرقی آسیا، و دمای پایین اروپای شمالی{10}}. رتبه بندی ضد گرد و غبار و ضد آب IP44 از استفاده در داخل ساختمان (تجهیزات اداری، دستگاه های خانه هوشمند) و سناریوهای فضای باز (غرفه های مسافرتی کاری در فضای باز، تجهیزات سایت ساخت و ساز خارج از کشور، نظارت بر ساحل) پشتیبانی می کند، و تنها محدودیت آداپتورهای داخلی را می شکند{11}}. ایده‌آل برای مسافران تجاری چینی و فروشندگان مرزی که با درخواست‌های چند آب و هوایی مواجه هستند.

انرژی-صرفه‌جویی و هزینه-کاهش ارزش اصلی

دارای بالاتر یا مساوی 85٪ نرخ تبدیل انرژی و کمتر یا برابر با 0.3 وات توان آماده به کار، بیش از استانداردهای بهره وری انرژی 20943 گیگابایت و الزامات بین المللی صرفه جویی در انرژی-. برای کاربران تجاری با عملیات 24 ساعته (به عنوان مثال، سیستم‌های نظارتی حمل‌ونقل الکترونیکی برون مرزی، نمایشگرهای فروشگاه‌های زنجیره‌ای جهانی)، هزینه برق سالانه را در مقایسه با آداپتورهای معمولی 15 تا 20 درصد کاهش می‌دهد. با سیاست "کربن دوگانه" چین و روندهای جهانی زیست محیطی مطابقت دارد و به خریداران کمک می کند تا تصویر محیطی نام تجاری را در بازارهای داخلی و خارجی افزایش دهند.

خدمات سفارشی سازی OEM/ODM انعطاف پذیر

سفارشی‌سازی یک مرحله‌ای را برای پارامترهای خروجی، رابط‌ها، ترکیبات دوشاخه و بسته‌بندی، متناسب با مارک‌های نوظهور داخلی، فروشندگان تجارت الکترونیک فرامرزی-و نیازهای بازار ویژه ارائه می‌دهد. سفارشی‌سازی هسته شامل: ولتاژ قابل تنظیم 5.0-48.0 ولت (دقت ± 0.5 درصد)، 0.01-9 آمپر جریان قابل تنظیم، رابط‌های چند نوع (USB-C PD 3.0+، میکرو، 5.5×2.5 میلی‌متر، و غیره) و بهینه‌سازی پلاگین‌ها بر اساس آداپتورهای خاص بازار. پشتیبانی از سفارشی‌سازی دسته‌ای کوچک (MOQ بیشتر از یا برابر با 500 واحد) با نمونه‌های اولیه و گزارش‌های آزمایشی که ظرف 7 تا 10 روز کاری تحویل داده می‌شوند و چرخه‌های راه‌اندازی محصول را تسریع می‌کنند.

قابلیت های سفارشی سازی (مشخصات دقیق و فرآیند خدمات)

1. موارد سفارشی سازی اصلی (با پارامترهای فنی)

سفارشی سازی مشخصات خروجی

ولتاژ قابل تنظیم از 5.0-48.0V (دقت ±0.5%، بالاتر از استاندارد صنعتی ±1%)، جریان قابل تنظیم از 0.01-9A. مدل های سفارشی محبوب برای بازار چین: 12 ولت 6 آمپر (خانه هوشمند)، 19 ولت 3.79 آمپر (لپ تاپ)، 24 ولت 3 آمپر (کنترل کننده های صنعتی). مدل های داغ برای فروش برون مرزی: 15 ولت 4.8 آمپر (دستگاه های قابل حمل)، 20 ولت 3.6 آمپر (لپ تاپ های تجاری)، 48 ولت 1.5 آمپر (تجهیزات فضای باز). از سفارشی سازی خروجی کم موج (کمتر یا مساوی 50 میلی ولت) برای دستگاه های الکترونیکی دقیق مانند مانیتورهای پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی پشتیبانی می کند.

سفارشی سازی کانکتور و دوشاخه

رابط ها: رابط های معمولی (5.5×2.5 میلی متر، 5.5×2.1 میلی متر، و غیره) و رابط های برد کامل (Micro USB، USB{6}}C PD 3.0+ شارژ سریع، USB-A) را پوشش می دهد. از تنظیم قطبیت (مرکز{10}مثبت/مرکز-منفی)، سفارشی‌سازی طول کابل (0.5 متر{14}}3 متر) و گزینه‌های مواد کابل (PVC/بافته، مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر شعله) پشتیبانی می‌کند.

دوشاخه‌ها: بر اساس آداپتورهای استاندارد 6 کشوری (CN/KR/AU/UK/US/EU)، از افزودن دوشاخه‌های منطقه‌ای (مانند هند، آسیای جنوب شرقی) مطابق با بازارهای هدف پشتیبانی می‌کند و نیازهای فروش فرامرزی شخصی‌شده را برآورده می‌کند.

بسته بندی مارک و سفارشی سازی برچسب

مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی بسته بندی محیطی، با استفاده از مواد قابل بازیافت. عناصر قابل تنظیم:

علائم اجباری: نشان‌واره‌های CCC/CE/FCC/RoHS، برچسب‌های بهره‌وری انرژی (نسخه‌های چند-).

نام تجاری: لوگوهای شرکت حکاکی شده با لیزر بر روی پوسته آداپتور، کتابچه راهنمای کاربر چند زبانه (چینی/انگلیسی/کره ای).

بسته بندی: اندازه، رنگ، و محتوای جعبه قابل تنظیم (مناسب برای پلتفرم های-تجارت الکترونیکی داخلی و حمل و نقل برون مرزی).

2. فرآیند خدمات سفارشی سازی (کارآمد و شفاف)

مشاوره تقاضا: 1-ارتباط با مهندسان حرفه‌ای برای شفاف‌سازی پارامترهای دستگاه، بازارهای هدف (داخلی/برون مرزی) و الزامات صدور گواهینامه. راه حل های سفارشی ارائه شده در عرض 24 ساعت.

توسعه نمونه اولیه: تولید نمونه در 7-10 روز کاری تکمیل شد، با آزمایش‌های عملکرد جامع (پایداری ولتاژ، ریپل، مقاومت در برابر دما، سازگاری دوشاخه) و گزارش‌های آزمایش ارائه شده.

تایید و تولید انبوه: تولید انبوه پس از تایید نمونه شروع می شود. کنترل کیفیت چند مرحله ای (IQC/IPQC/FQC) برای اطمینان از سازگاری اجرا شده است.

تحویل و پس از فروش-: گزارش های آزمایش دسته ای و اسناد گواهی کامل (داخلی + بین المللی) ارائه شده است. از راه حل های تدارکات سفارشی (SF/JD Logistics داخلی، اکسپرس بین المللی) برای تحویل به موقع پشتیبانی می کند.

جزئیات تطبیق بازار جهانی (تمرکز بر نیازهای بین خریداران چینی-مرزی)

بازار داخلی (چین)

بهینه شده برای شبکه 220 ولت و پلاگین نوع I. راهنمای کاربر چینی-انگلیسی و برچسب‌گذاری برجسته CCC.

گواهی CQC اختیاری برای افزایش اعتماد به تجارت الکترونیکی داخلی (Tmall/JD) و کانال‌های آفلاین.

راه‌حل‌های بسته‌بندی مقرون‌به‌صرفه برای بازارهای در حال غرق شدن (مرکز/غرب چین) برای پاسخگویی به تقاضاهای حساس به قیمت-.

آسیای شرقی (کره جنوبی)

سازگار با پلاگین KR Type F. بهینه شده برای شبکه 220V/60Hz و آب و هوای مرطوب (IP44 ضد آب ارتقا یافته اختیاری).

برچسب‌های چند زبانه-چینی-انگلیسی کره‌ای و مطابقت با استانداردهای گواهی KCC.

اقیانوسیه (استرالیا)

مجهز به پلاگین AU نوع I. سازگار با شبکه 230 ولت و محیط خشک / گرم در فضای باز.

مطابق با الزامات گواهینامه SAA؛ بسته بندی با استانداردهای ایمنی استرالیا مشخص شده است.

اروپا

پلاگین مطابق با نوع C/F اتحادیه اروپا؛ پشتیبانی از شبکه 230 ولت و نوسانات ولتاژ در مناطق قدیمی شهری.

دارای گواهینامه CE/EMC؛ راهنمای کاربر چند زبانه (انگلیسی/آلمانی/فرانسوی) برای فروش در بازار اروپا.

آمریکا (ایالات متحده / بریتانیا)

دوشاخه نوع A/B ایالات متحده و دوشاخه نوع G انگلستان گنجانده شده است. بهینه سازی شده برای شبکه های 110 ولت (ایالات متحده) و 230 ولت (بریتانیا).

دارای گواهی FCC/UL؛ بسته بندی مطابق با استانداردهای زیست محیطی واردات آمریکا است.

ضمانت خرید و{0} پس از فروش برای خریداران چینی

شرایط سفارش انعطاف پذیر

محصولات سفارشی: MOQ بزرگتر یا برابر با 500 واحد. از پیش پرداخت جزئی (30٪ سپرده، 70٪ موجودی قبل از تحویل) برای کاهش فشار سرمایه پشتیبانی می کند.

روش‌های پرداخت: T/T، L/C، Alipay، WeChat Pay{0}}تطبیق با خرید شرکتی داخلی و نیازهای تراکنش فرامرزی{1} را می‌پذیرد.

تعهد تضمین کیفیت

همه محصولات دارای 2-سال ضمانت جهانی هستند. مراکز خدمات پس از فروش در شانگهای و شنژن با شرکای خدمات تعاونی در مناطق بزرگ خارج از کشور، مسائل داخلی را مدیریت می کنند.

۴۸-ساعت پاسخ به درخواست‌های تعمیر و نگهداری؛ جایگزینی رایگان محصولات معیوب در طول دوره گارانتی (از جمله پشتیبانی لجستیکی بازگشت مرزی برای سفارشات خارج از کشور).

پشتیبانی لجستیک و تحویل

تحویل داخلی: با SF Express/JD Logistics همکاری می کند و شهرهای بزرگ را در 3-7 روز کاری پوشش می دهد.

تحویل فرامرزی: با DHL/FedEx/UPS شریک می‌شوند تا راه‌حل‌های تدارکاتی-درب به-درب را ارائه کنند. با اسناد ترخیص گمرکی (گواهینامه ها، فاکتورهای تجاری) برای اطمینان از تحویل روان کمک می کند.

پشتیبانی اطلاعات بازار

به‌طور منظم به‌روزرسانی‌هایی را درباره سیاست‌های بهره‌وری انرژی داخلی، -روندهای تجارت الکترونیکی{1} برون مرزی (ایستگاه بین‌المللی آمازون/علی‌بابا) و استانداردهای دسترسی به بازارهای خارج از کشور ارائه می‌کند.

از شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی صنعتی (نمایشگاه الکترونیک شانگهای، CeBIT آلمان) پشتیبانی می‌کند و مواد تبلیغاتی سفارشی‌سازی شده (بروشورهای محصولات چند زبانه، محتوای صفحه جزئیات تجارت الکترونیکی{1} مرزی-) را ارائه می‌دهد.

سناریوهای قابل اجرا (توسعه)

محتوای فوق را می توان مستقیماً با سناریوهای تبلیغاتی زیر تطبیق داد:

پلت فرم‌های تجارت الکترونیکی: Tmall/JD (صفحات جزئیات محصول داخلی)، 1688 (نمایش‌های فروشگاه تامین‌کننده)، ایستگاه بین‌المللی آمازون/علی‌بابا (فهرست‌های محصولات فرامرزی).

ارتباطات B2B: نقل قول های محصول (با خدمات سفارشی سازی و گزینه های سازگاری فرامرزی)، ایمیل های پیگیری مشتری-، پیشنهادات فنی همکاری.

تبلیغات آفلاین: مواد غرفه نمایشگاه صنعت، نمونه های سفارشی (برای بازدید مشتریان داخلی و خارجی)، بروشورهای ارتقاء بازار منطقه ای.

ساخت برند: صفحات محصول رسمی وب‌سایت (نسخه‌های چینی/انگلیسی)، محتوای رسانه‌های اجتماعی (سناریوهای سفر تجاری فرامرزی)، مطالعات موردی مشتری (فروش داخلی + صادرات فرامرزی).

 

 

 

image00501

image00502

image00701

image00702

image00901

image00902

 

سؤالات متداول آداپتور برق (سفر تجاری-گرا)

1. آداپتور برق چیست و این مدل جهانی 72 وات چگونه به مسافران تجاری پاسخ می دهد؟

آداپتور برق یک دستگاه الکترونیکی ضروری است که جریان متناوب (AC) را از پریزهای دیواری به جریان مستقیم (DC) سازگار با دستگاه‌های الکترونیکی تبدیل می‌کند، در حالی که ولتاژ و جریان را مطابق با نیازهای خاص دستگاه تنظیم می‌کند. آداپتور جهانی 72 واتی که در اینجا برجسته شده است، منحصراً برای مسافران تجاری جهانی طراحی شده است و دارای 6 آداپتور پلاگین جداشدنی (CN/KR/AU/UK/US/EU) است که بیش از 150 کشور و منطقه{4}}از جمله مراکز تجاری بزرگ مانند شانگهای، سئول، سیدنی، برلین، نیویورک و نیویورک را پوشش می‌دهد. این همه-در{7}}یک طرح، نیاز به حمل آداپتورهای متعدد را از بین می‌برد و امکان اتصال یکپارچه-و-پخش بدون درز را در مرزها فراهم می‌کند. با حداکثر خروجی پایدار 72 وات، می‌تواند همزمان چندین دستگاه{12}}تجاری با قدرت متوسط، مانند لپ‌تاپ 15-اینچی، پروژکتور قابل حمل، و جعبه هدفون بی‌سیم را برق یا شارژ کند و به همراهی همه‌کاره برای جلسات مشتریان، نمایشگاه‌های محل، و کار از راه دور در طول سفرهای کاری تبدیل شود.

2. تفاوت کلیدی بین شارژر و آداپتور برق چیست و چرا برای سفرهای کاری اهمیت دارد؟

تمایز اصلی در تمرکز عملکردی نهفته است: یک "شارژر" مدارهای مدیریت شارژ تخصصی را برای تنظیم فرآیند شارژ باتری یکپارچه می کند (به عنوان مثال، تلفن های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها برای محافظت از باتری ها نیاز به جریان ثابت [CC] و ولتاژ ثابت [CV] مراحل شارژ دارند). در مقابل، یک "آداپتور برق" صرفاً توان DC پایدار را بدون منطق شارژ داخلی{3} ارائه می‌کند، که برای دستگاه‌هایی طراحی شده است که مستقیماً با برق DC کار می‌کنند (مانند روترها، مانیتورها، کنترل‌کننده‌های صنعتی). نکته مهم: همه شارژرها نوعی آداپتور هستند، اما همه آداپتورها نمی توانند به عنوان شارژر عمل کنند. این آداپتور جهانی 72 وات با پشتیبانی از عملکرد دوگانه، شکاف را برای مسافران تجاری پر می‌کند-هنگامی که با یک کانکتور USB اختیاری{10}}C PD 3.0+ جفت می‌شود، به عنوان یک شارژر پرسرعت-(حداکثر 65 وات) برای لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌هایی که از شارژ سریع PD پشتیبانی می‌کنند، عمل می‌کند. این تطبیق پذیری تعداد وسایلی را که مسافران باید حمل کنند کاهش می دهد، فضای کیف ها را آزاد می کند و از دردسر مدیریت کابل ها و شارژرهای متعدد جلوگیری می کند.

3. چه نوع آداپتورهای برق موجود است، و چگونه این مدل 72 واتی برای تجارت فرامرزی متمایز است؟

آداپتورهای AC/DC: رایج ترین نوع، تبدیل AC به DC برای اکثر دستگاه های الکترونیکی. این آداپتور 72 وات با محدوده ولتاژ ورودی 100-240 ولت در این دسته قرار می‌گیرد. این سازگاری گسترده مشکلات عدم تطابق ولتاژ را برطرف می‌کند-چه از یک پریز 220 ولت در پکن، چه از یک پریز 110 ولت در لس آنجلس یا یک سوکت 230 ولت در پاریس-برای مسافران تجاری فرامرزی که مکرراً بین مناطق جابجا می‌شوند، بسیار مهم است.

آداپتورهای USB: به طور خاص برای شارژ از طریق درگاه‌های USB (USB-A، USB-C) طراحی شده و عمدتاً برای دستگاه‌های کوچک مانند تلفن‌های هوشمند و هدفون‌های هدفون استفاده می‌شود. این آداپتور 72 واتی پورت‌های اختیاری USB-C PD 3.0+ و USB-A را ارائه می‌دهد. پورت USB-C تا 65 وات شارژ سریع ارائه می‌کند، که می‌تواند یک لپ‌تاپ تجاری 14 اینچی را در 1.5 ساعت{12}}به‌طور کامل شارژ کند، ایده‌آل برای مسافرانی که زمان زیادی ندارند و باید دستگاه‌ها را بین جلسات شارژ کنند.

آداپتورهای مسافرتی: دستگاه های جمع و جور که فقط شکل دوشاخه را متناسب با سوکت های بین المللی تنظیم می کنند، بدون قابلیت تبدیل ولتاژ. در حالی که سبک وزن هستند، فاقد عملکرد منبع تغذیه هستند. برخلاف آداپتورهای مسافرتی مستقل، این مدل 72 واتی هم تبدیل ولتاژ و هم سازگاری دوشاخه 6 کشور را ادغام می‌کند و به «یک دستگاه برای استفاده جهانی» دست می‌یابد و حجم چمدان را برای مسافران تجاری کاهش می‌دهد.

آداپتورهای ولتاژ متغیر: به تنظیم دستی ولتاژ خروجی برای مطابقت با دستگاه های مختلف اجازه دهید. این آداپتور 72 وات، محدوده قابل تنظیم 5.0-48.0 ولت با یک دستگیره دقیق (دقت ± 0.1 ولت)، پشتیبانی از دستگاه‌هایی با نیازهای ولتاژ متفاوت{10}}مانند چاپگرهای قابل حمل 12 ولت، لپ‌تاپ‌های 19 ولت، پایانه‌های POS 24 ولت و سنسورهای صنعتی 48 ولت را ارائه می‌کند. این انعطاف پذیری برای مسافرانی که چندین دستگاه تخصصی را برای کار در محل حمل می کنند بسیار ارزشمند است.

4. چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که این آداپتور جهانی 72 وات با دستگاه های تجاری من سازگار است؟

برای جلوگیری از مشکلات سازگاری در طول سفرهای کاری، چهار نکته کلیدی زیر را قبل از استفاده بررسی کنید:

ولتاژ (V): ولتاژ خروجی آداپتور باید دقیقاً با ولتاژ ورودی نامی دستگاه مطابقت داشته باشد. این آداپتور از خروجی قابل تنظیم 5.0-48.0 ولت پشتیبانی می‌کند که ولتاژهای معمول دستگاه تجاری (12V/15V/19V/20V/24V) را پوشش می‌دهد. برچسب ولتاژ را در پشت/پایین دستگاه (به عنوان مثال، "ورودی: 19 ولت 3.79 آمپر") بیابید و دکمه ولتاژ آداپتور را با مقدار دقیق تنظیم کنید. هرگز از ولتاژ بالاتر از درجه بندی دستگاه استفاده نکنید - این باعث آسیب دائمی می شود.

جریان (A/mA): حداکثر جریان خروجی آداپتور باید برابر یا بیشتر از جریان مورد نیاز دستگاه باشد. به عنوان مثال، اگر لپ تاپ به 3.79 آمپر نیاز دارد، جریان آداپتور را روی بزرگتر یا مساوی 3.79 آمپر تنظیم کنید. این آداپتور 72 وات از جریان قابل تنظیم 0.01-9A پشتیبانی می کند و نیازهای اکثر دستگاه های تجاری را به طور کامل پوشش می دهد (لپ تاپ: 2-6A، پروژکتور: 3-5A، پایانه های POS: 1-3A).

تگ های محبوب: آداپتور 72w ac/dc + مجموعه دوشاخه جهانی (cn/kr/au/uk/us/eu) – برای استفاده جهانی، آداپتور 72w ac/dc چین + مجموعه دوشاخه جهانی (cn/kr/au/uk/us/eu) – برای تولیدکنندگان، تامین کنندگان، کارخانه استفاده جهانی, 12W muur gemonteerde tipe, 15W muur gemonteerde tipe, 24W muur gemonteerde tipe, 42W muur gemonteerde tipe, 53W muurgemonteerde tipe, 6W muur gemonteerde tipe

ارسال درخواست